Beylikdüzü/İSTANBUL

Adnan Kahveci Mahallesi Anadolu Caddesi Elitpark A2 Blok No:20-11

+90 212 593 57 59

+90 545 680 10 50

info@klcsigorta.com.tr

Dubai Starr Sigorta

Sigorta Doğal Bir İhtiyaçtır

Sigortacılık sektörü büyük ölçekli firmalardan ücretli çalışan bireylere kadar her ekonomik birimin ihtiyaç duyduğu kocaman bir sektördür. Ekonomik faaliyette bulanan her ekonomik birim ihtiyaçları ölçüsünde bu sektörde yer almaktadır. Sağlık sigortası, ev ve arabalar için sigortalar bireyler tarafından sıklıkla yapılırken, işyeri sigortası ve nakliyat sigortası gibi sigortalar da firmalar tarafından yoğun olarak kullanılmaktadır.

Başımıza gelebilecek kötü olaylara karşı önlem almak insanlığın doğasında var olan bir savunma mekanizmasıdır. Önleyici sigorta eylemleri günlük hayatımızda zaten yaptığımız eylemlerdir. Mesela:

  • Tek katlı evlerin kapı ve pencerelerini demir parmaklıklarla korumak
  • Evlerimizde kullandığımız elektrik altyapısına sigorta aparatları eklemek
  • Hastalık bulaşmasını engellemek için hasta olmuş kişilerle fiziksel temas kurmamak

Bu ve buna benzer pek çok önlem, aslında sigortacılık sisteminin temel mantığıyla aynıdır.

Belirli periyotlarla ödenen küçük miktarlarda primler karşılığında, başımıza gelebilecek büyük olaylara karşı önlem alıyoruz. Günlük hayatımızda bununla ilgili pek çok uygulamayı zaten görüyor ve yaşıyoruz. Aylık sağlık sigortası ödemelerimiz, araçlarımıza yaptırdığımız kasko ve trafik sigortaları, evlerimiz için kullandığımız doğal afet sigortaları ile hastalık, kaza ya da afet masraflarından korunuyoruz. Dubai starr sigorta de bu işlemleri sizler için yapıyor.

Sigorta Toplumsal Bir Sözleşmedir

Diyelim ki sigorta sistemine dâhilsiniz ama şansınız yanınızda olduğu için sigortanızı kullanmaya ihtiyacınız olmadı. Ödediğiniz primler nereye gidiyor? Bu primler, sizin ihtiyaç duymadığınız dönemlerde sigorta sisteminin desteğine ihtiyaç duyan diğer kişilerin masrafları için kullanılıyor. Aynı şekilde siz de, ihtiyaç duyacağınız dönemlerde diğerleri tarafından ödenen primler ile zorluklarınızı aşacaksınız. Sektöre Dubai starr sigorta ile girin ve yaşayabileceğiniz zor dönemleri en az hasarla atlatın.

İhtiyaç Duyduğunuz Her Alan İçin Sigorta Yaptırabilirsiniz

Bazı sigorta çeşitleri kanunlar ile zorunlu hale getirilmişken, bazı sigortalar için sizin karar vermeniz gerekmektedir. Büyük bir firmanın sahibi olsanız da, ücretli bir çalışan olsanız da sigortaya mutlaka ihtiyacınız olacaktır. Kendinize ve hayat koşullarınıza en uygun poliçe seçeneği sunan sigortayı belirleyin ve Dubai starr sigorta ile kendinizi ve ailenizi koruma altına alın. Neye ihtiyacınız olduğuna karar veremiyorsanız, gelin birlikte karar verelim.