Beylikdüzü/İSTANBUL

Adnan Kahveci Mahallesi Anadolu Caddesi Elitpark A2 Blok No:20-11

+90 212 593 57 59

+90 545 680 10 50

info@klcsigorta.com.tr

Hakkımızda

KLC SİGORTA ACENTELİK HİZM. LTD.ŞTİ

2008 yılında Ziylan Grup yönetiminde kurularak faaliyetine başlamıştır. 2011 yılında şirketi Yusuf Yolalan %100 hissesini devir almıştır. Yusuf Bey’in sektörel deneyimi, sektörde bilgi birikimi ve deneyimi yüksek yönetim kadrosu ile buluşan Klc Sigorta gerek üretim gerekse müşteri memnuniyeti açısından çok büyük başarılara imza atmıştır.

Başarı hiç bir zaman tesadüf olmadığı gibi mevcut başarı hikayesinde de tesadüf olmamıştır.Bu başarının temelinde müşteri odaklı çalışarak müşterinin teminat almak istediği risklerini çok iyi analiz ederek en uygun teminatı en doğru prim ile sunmak vardır.

Sadece fiyat endeksli yapılan poliçelerin büyük mağduriyetler oluşturduğunu müşteriye anlatılmış bunu yaparken müşterinin bütçesini de koruyarak en doğru poliçeyi oluşturmayı başardık.Şirketimiz müşterilerine, riski için gerekli olan teminat doğrultusunda en uygun fiyatı sunarak, hasar süreçlerinde mağduriyetin önüne geçerek her hasardan sonra müşterisinden teşekkür almayı kendisine görev addederek, çok çalışıp kurumsal yapısını korur iken samimiyet ve güler yüzünden ödün vermeyerek başarıya ulaşmıştır.

Firmamızdan yaptırabileceğiniz sigorta poliçeleri

İş Ortaklarımız;

En Uygun Fiyat

Size Uygun Poliçeler

İş Ortaklarımız

Güvence Altındasınız