Beylikdüzü/İSTANBUL

Adnan Kahveci Mahallesi Anadolu Caddesi Elitpark A2 Blok No:20-11

+90 212 593 57 59

+90 545 680 10 50

info@klcsigorta.com.tr

Unico Sigorta

Unico Sigorta Faaliyet ve Hizmetleri

Günümüzde sigorta, zamanında ödenen belli bir miktar karşılığında, mal ve can güvenliğinin korunmasını sağlayan bir hizmettir. Ülkemizde son dönemlerde sigorta oldukça yaygın bir hale geldi. Yardıma ihtiyaç duyduğunuzda sigortanız sizi yarı yolda bırakmaz. Ödediğiniz cüzi miktarlar, zor günlerinizde size destek olmak için kullanılır. Hiç beklenmedik bir anda trafik kazası geçirebilir ya da az rastlanan bir hastalığa bile yakalanabilirsiniz. Böyle durumlarda, yakınlarınız ve kendinizi sigorta ile güvence altına alabilirsiniz. Farklı durum ve şartlara uygun çeşitli sigortalar sunulmaktadır. Unico Sigorta; trafik, sağlık, kasko, seyahat, ferdi kaza, deprem ve sel baskınları gibi doğal afetlerde,müşterinin mağdur olmaması adına 2004 yılından bu yana sigorta faaliyetlerine devam etmektedir.

Unico Sigorta ile Hayatınızı Güvenceye Alın!

Sunulan çeşitli hizmetler, kişiye özel olup; bulunulan durum ve şartlar göz önüne alınarak müşteri memnuniyeti amaçlanır. Müşterilerin yaşantılarını kolaylaştırmak ve istek ve ihtiyaçlarına çare olmak amacıyla kişiselleştirilmiş çözüm yolları sunarlar.

Her araç sahibinin yaptırması zorunlu olan trafik sigortası ile olası kaza ve hasarlara karşı önlem alınması amaçlanır. Hatalı bulunulan durumlarda, mağdur tarafın aracında oluşan hasar ve masrafların karşılanması hedeflenir. Ayrıca trafik sigortası, meydana gelebilecek her türlü doğal afetlere karşı aracın korunmasını sağlar.

Ayrıca aracınıza kasko yaptırarak poliçe içerisinde belirlediğiniz miktar ile sizin ve aracınızın güvence altına alınmanız amaçlanır. Aracın kaza, yanma, çalınma gibi durumlarda oluşacak hasarı karşılamasıyla sunulan hizmetler arasında yerini alır.

Sağlık sigortası yaptırmak için illa hasta olmanızı beklemenize gerek yok. Unico Sigorta sayesinde zamanında yaptıracağınız sağlık güvencesi ile gideceğiniz hastanede muayene ve kontroller, sigortanız tarafından karşılanmaktadır. Ayrıca çocuk bekleyen müşterilerimiz, hastane tarafından belirlenen doğum ücretini sigortaları sayesinde daha uygun bir fiyata ödeyebilirler.

Unico Sigorta Sunulan Diğer Hizmetler

Unico sigortanın faaliyet verdiği diğer alan seyahat sigortasıdır. Seyahat sigortası ile kararlaştırılan tarihler aralığında geçerliliği bulunan 18 ila 65 yaş arasında herkesin seyahatte başına gelebilecek kaza ve sağlık problemlerine karşı müşterilerini koruma amacı güder.

Yapılan dask sigortası ile ev veya iş yerinde meydana gelebilecek deprem ve deprem sonrası oluşan masrafların karşılanmasıyla müşterinin mağdur edilmemesi amaçlanır.

Ferdi kaza sigortası Unico Sigorta ile dünyanın neresinde olursanız olun başınıza gelebilecek her türlü bedensel durumlarda ilk yardım masraflarınızı karşılar.