Beylikdüzü/İSTANBUL

Adnan Kahveci Mahallesi Anadolu Caddesi Elitpark A2 Blok No:20-11

+90 212 593 57 59

+90 545 680 10 50

info@klcsigorta.com.tr

Sompo Japan Sigorta

Sigorta ile kötü durumlar karşısında ekonomik olarak zarara olabildiğince az uğranmaktadır. Sigorta, oluşacak kaybı en aza indirmek ya da hiç zarara uğratmamak olgusuna dayanır. Hırsızlık, kaza, kayıp, deprem, yangın gibi durumlara karşı sağlık, seyahat, iş, araba, ev ve hayatımızdaki daha birçok alanda sigorta yaptırılır. Sompo Japan Sigorta 1887 yılında kurulmuştur. 2001 yılında Türkiye’de Finans Sigorta adı altında kurulan kuruluşu, 2010 yılında hisselerin devredilmesinin ardından 2011 Sompo Japan Sigorta olarakbaşarılı bir şekilde devam etmiştir. Müşterilerine her zaman ve her yerde en kaliteli hizmeti sunma vizyonuna dayanan Sompo Japan Sigorta şirketi, Sompo Japan Sigorta şubesinde de müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Sigorta Çeşitleri

Birçok alanda ve çok çeşitli sigortalar bulunmaktadır. Bunlar;

  • Nakliyat Sigortası, eşyaların nakliyatını güvence alan sigortadır. Tarım sigortası, tarım ve hayvancılık ile uğraşan kişilerin, mahsullerinde veya hayvanlarında oluşabilecek zararlara yönelik sigortadır.
  • Yangın ve deprem sigortası, yanma veya deprem gibi olaylardan dolayı iş yerinde, evde oluşacak zararları gidermek için yapılan sigortadır.
  • Kasko sigortası, zorunlu hale getirilen sigorta türlerinden biridir. Aracın çalınma, çarpma, kaza, yanma gibi durumlara karşı aracı güvence altına alır. Sompo Japan ile çok avantajlı kask sigorta fırsatları bulunmaktadır.
  • Sağlık sigortası, sağlık ile ilgili oluşabilecek herhangi bir probleme karşı tedavi ücretleri gibi masrafların karşılanmasını sağlar.
  • İş yeri sigortası; çalışılan yerde sigortalı olarak çalışmak mecburidir. İş kazaları sıkça yaşanmaktadır. Veya iş yerinde meydana gelebilecek yangın, hırsızlık gibi olaylara karşı korumaya yönelikte yaptırılmalıdır.
  • Konut sigortası, konutta oluşabilecek her türlü risklere karşı güvence altına alır.
  • Seyahat sigortası, seyahat sırasında oluşabilecek hastalık, kaza, çalıntı, kayıp gibi durumlarda seyahat eden kişileri güvence altına alır.

Sompo Japan Sigorta Güvencesi

Sompo Japan Sigorta, sigortacılık alanında Dünyanın en büyük ikinci büyük firmasıdır. Hayat dışı sigortalar, hayat sigortaları, emeklilik sigortaları ve yatırım alanlarında faaliyet gösterir. Sompo Japan Sigorta şubesi de şirketin genel felsefesine uygun, her müşterinin çıkarını gözeterek hazırlanan poliçe seçenekleri ile en kaliteli hizmeti vermektedir. Sompo Japan aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerini de destekler