Beylikdüzü/İSTANBUL

Adnan Kahveci Mahallesi Anadolu Caddesi Elitpark A2 Blok No:20-11

+90 212 593 57 59

+90 545 680 10 50

info@klcsigorta.com.tr

Orient Sigorta

Sigorta Yaptırmanın Amacı Nedir ?

Kişilerin başına gelen ve gelebilecek olan zararların, kişinin sigorta şirketiyle anlaşması durumunda, sigorta şirketi tarafından karşılanmasına sigorta diyoruz. Sigorta günlük hayatta çok kullanmaya başladığımız bir kelime haline geldi. Bununla beraber sigorta şirketleri de her geçen gün kendilerine bir yenisini daha ekledi. Bu şirketlere güvenmek bizlerin hem emeğini, parasını, çabasını cebimizde tutar. Sigorta şirketleri hemen hemen her gün birden fazla kişiye destek sağlamaktadır. Hatta bu desteği Orient SİGORTA firması çok fazla ilgiyle karşılamaktadır. Sigorta bizler için bir güvencedir. Sigortayı ne üzerine yaptırıyorsak bizim zararımızın karşılanma teminatıdır. Orient sigorta ise bu konuda şüphesiz alanının öncülerinden olmaya adaydır.

Orient SİGORTA Firmaları Sigorta İşlemini Nasıl Yapıyor ?

Sigorta yaptırmak kavramını mutlaka hepimiz biliriz. Yeni bir araba alırız sigortalatırız, ev alırız sigortalatırız, bunun gibi daha birden fazla güvence altında tutmak istediğimiz bir şeyi İstanbul’da Orient SİGORTA  firması bizlere yardımcı olarak mümkün kılar. Sigorta firmalarının ana mantığı şu şekilde gelişir. Aynı türde zarar görme riski taşıyan kişileri bünyesinde toplayıp, zarar uğrayan birisinin zararını karşılamaktır. Bu şekilde herkese daha az bir ödeme payı düşer. Sigorta firmaları bu işlemi de şu şekilde yapıyorlar. Karşı tarafa bilgilendirme verildikten sonra bir anlaşma imzalatılıyor. Bu anlaşma her iki tarafın da haklarını gözetiyor. Daha sonra belirlenen planda mevcut primlerinizi ödeyerek sigortalanma faaliyetinden yararlanabiliyorsunuz. Doğru hizmet kalitesi için orient sigorta ile iletişime geçmelisiniz.

Sigortaya Tabii Tutulabilen Mevcut Durumlar

Sigortaya bilindiği gibi aklımıza gelen her şeyi dahil edemeyiz. Kalıplaşmış sigortalanan durumlar vardır. Bunlar şu şekildedir;

  • Kasko
  • Konut sigortası
  • Dask sigortası
  • İşyeri sigortası
  • Nakliyat emtia sigortası
  • Tekne-yat sigortası
  • İşveren sorumluluk sigortası
  • Ferdi kaza sigortası
  • Şahıs mali mesuliyet sigortası
  • Seyahat sağlık sigortası

Bu sigorta çeşitleri Orient SİGORTA aracılığıyla güvenle temin edilir. Günümüzde yaşanan çok fazla trafik kazası olduğu için bu sigorta çeşitlerinden en çok kasko tercih edilir. Trafik kazası için yaptırılmasa bile araç sahiplerinin ilk işi kasko yaptırmaktadır. Kaskodan sonra gelen en yoğun sigorta çeşitleri dask ve konut sigortalarıdır. Detaylı bilgi için ve poliçe şartlarını öğrenmek için firma ile iletişime geçmeniz tavsiye edilmektedir.