Beylikdüzü/İSTANBUL

Adnan Kahveci Mahallesi Anadolu Caddesi Elitpark A2 Blok No:20-11

+90 212 593 57 59

+90 545 680 10 50

info@klcsigorta.com.tr

Ethica Sigorta

Sigorta Nedir?

Hiç kimse yarın başına gelecekleri bilmemekte ve bu anlamda aksiliklere de engel olma şansı yakalayamamaktadır. Bu sebeple bir sonraki anımızı güvence altına alabilmemiz için sigorta yaptırılması gerekmektedir. Ethica Sigorta bu anlamda karşılaşılabilecek tüm olumsuzlara rağmen endişelenilmesinin önüne geçilmesini sağlamaktadır. Sigorta ile kişi ödediği poliçe ile  belirli bir birikim edinmekte ve kendisini manevi anlamda rahatlatmak ve endişelerin önüne geçmek adına rahatlatmaktadır. Sigorta sadece bireysel açıdan kendimizin güvencesiyle sınırlı değildir. Tüm aile bireylerini, sahip olunan eşyaları, kısacası sahip olduğumuz her şeyi kapsayabilmektedir. Aynı zamanda oturmuş olduğunuz binanın herhangi bir tehlikeyle karşılaşılmasında uğrayacağı hasarı veya sahip olduğunuz aracın hırsızlık sonucu çalınması ya da kazada zarar görmesi halinde de kendimizi garanti altına alarak, sahip olduğumuz her şeyi güvence altına almamızı sağlamaktadır. Bu durumda kişinin hem kişisel hayatı daha rahat hem de günlük yaşam kalitesi de güven sonucunda artmaktadır.

Ethica Sigortanın Ayrıcalıkları Nelerdir?

Ethica Sigorta isimli şirket, 2016 yılının Ocak ayında kurulmuştur. Çalışma prensipleri içerisinde emek odaklı olan şirket, sigortacılıkta kurmuş olduğu üstün alt yapısı ile Temmuz ayında çalışmalara başlamıştır. Yenilik odaklı çalışmalarda adından söz ettiren bu firma, kişi veya kişilerin hayat kalitesini artırmayı amaç edinmektedirler. Aynı zamanda sigortacılık mesleğinin ezberlenen dinamiklerini de değiştirmek istemektedir.

Özellikle de bireysel sigortacılık kapsamında adını duyurmuş Ethica Sigorta, ekonomik ve avantajlı ürünleriyle de küçük ve orta ölçekli işletmeler için fırsat tanımaktadırlar.

Ethica Sigorta Çalışma Farkı

Önemli ölçüde sigortacılıkta bir yer edinen ve adını duyurmayı başaran Ethica Sigorta, özellikle etik değerleri çok önemsemektir. Bu anlamda tüm çalışmalarında dürüstlük temeli edinen şirket, doğru bilgiye odaklı, açık ve net projelerde yer almayı kendine amaç edinmektedir. Bu anlamda sadece bir sigorta şirketi olmakla kalmamakta ve doğaya, insana ve hatta tüm canlılara karşı saygı duymayı çalışma ilkeleri arasında ilk sıraya koymaktadır. Sosyal sorumluluk projelerinde de imzası olan Ethica Sigorta, özellikle de “Paticanlar” isimli çalışması ile her ay Türkiye’nin farklı bölgelerinde açıkta yaşamakta olan hayvanlar için hem maddi hem de manevi anlamda destekçi olmaktadır.