Beylikdüzü/İSTANBUL

Adnan Kahveci Mahallesi Anadolu Caddesi Elitpark A2 Blok No:20-11

+90 212 593 57 59

+90 545 680 10 50

info@klcsigorta.com.tr

Doğa Sigorta

Binlerce yıldır var olan sigorta sistemi, kişilerin mallarını, işlerini koruma altına aldığı sistemdir. Ev, araba, iş, tarla, hayvan, mahsul, seyahat, inşaat, yat ve daha birçok unsur oluşabilecek risklere karşı güvence altına alınmaktadır. Doğa Sigorta kurulduğu 2014 yılından bu yana, yurt genelinde açtığı 1083 şube ile sigorta hizmeti vermektedir. Bu şubelerden biri olan Doğa Sigorta, profesyonel kadrosu ile en iyi hizmeti sunma amacı taşımaktadırlar. Yeni bir şirket olsa da kurulduğu günden bu yana hep yenilikleri takip etmiş ve uygulamış olan Doğa Sigorta, 2017 yılında sektöründe en büyük 10 şirket arasına girmeyi başarmıştır.

Doğa Sigorta Avantajları

Özelikle katılım sigorta alanında Dünya’da olan modern faaliyetleri Türkiye’ye getirmiş olan Doğa Sigorta, sunduğu avantajlı kampanyalar ile rahat sigorta yaptırma imkânı sunmaktadır. Doğa Sigorta  şubesinden bilgi alabilirsiniz. Doğa Sigortanın mobil uygulaması ile müşteriler poliçe tarihlerini daha rahat kontrol etme şancı bulmaktadırlar. Özel hastaneler de yatarak tedavi görecek hastalara yönelik kampanyası ile daha iyi sağlık hizmeti sunmaktadır. Ayrıca kasko, yangın, mühendislik sigortalarında, Doğa Sigorta binlerce kişinin tercihi olmuştur.

Sigorta Hakkında Bilinmesi Gerekenler

  • En temel kavramlar olan ‘sigortalı’ ve ‘sigorta ettiren’ kavramlarıdır. Sigortalı, prim ödeyerek sigorta hizmetlerinden faydalanan kişi diğer bir deyişle menfaatdar, sigorta ettiren de bu hizmeti sunan kişi ve kurumdur.
  • Teminat, olası bir durumda sigorta şirketinin sigortalıya verdiği güvencedir ve tazminatta verilen miktardır. Özellikle dikkat edilmesi gereken hususları belirten notlar ise klozdur.
  • Yaşam boyu sigorta; eğer sigortalı vefa ederse ödeme yapılmasını gerektiren sigorta türüdür.
  • Mesleki sorumluluk sigortası; meslek sahibinin, çalışması sırasında oluşabilecek zarara yönelik sigortadır. Bu sigorta ‘üçüncü şahıs sorumluluk sigortası’ kapsamına girmektedir. Bu sigorta türünün bir diğeri de ‘kişisel sorumluluk sigortasıdır’.
  • Yerine koyma, sigortalatılan mal veya mülkün zarar uğraması sonucu yenisi ile değiştirilmesini öngören ödeme şeklidir.

Doğa Sigorta ile güvenli bir biçimde sigorta yaptırmak mümkündür. Doğa Sigorta ile kişiye en uygun poliçe hazırlanıp, sigorta yaptırılması talep edilen husus en iyi şekilde güvence altına alınmaktadır.