Beylikdüzü/İSTANBUL

Adnan Kahveci Mahallesi Anadolu Caddesi Elitpark A2 Blok No:20-11

+90 212 593 57 59

+90 545 680 10 50

info@klcsigorta.com.tr

Axa SİGORTA

Sigorta Nedir?

Kişi veya kişilerin gelecek hayatlarını garanti altına alabilmek için, sahip oldukları tüm mal varlığını güvence altına almalarına sigorta denilmektedir. Bu anlamda çalışmalarını yürüten Axa Sigorta, kişinin başına gelebilecek her türlü aksilik sonucu oluşabilecek maddi ve manevi kayıpların temennisini vermektedir. Sigortanın varlığı ile daha huzurlu ve güven dolu yarınlar yaşanmaktadır.

Axa Sigorta Farkı Nedir?

Axa Sigorta, tamamen müşterilerin memnuniyetini amaç edinmekte olan bir sigorta şirketi olarak varlığını sürdürmektedir. Daha iyi bir hayat sürülmesi adına çalışmalarını yürüten ve her anlamda insanlığa karşı destek olan bu sigorta şirketi, kişilerin ihtiyaç duyduğu ne varsa yerine getirmek için var olduklarının altını çizmektedir. Müşteriyi, görev almış olduğu her projede merkezinde bulunduran şirket, yenilikleri kendisine amaç edinmektedir. Bu çalışmalar sürecinde üstün kalite ve mükemmelliğe yönelen Axa Sigorta, fiyatlarıyla da müşterisine farklılıklar sunmaktadır. Kendisine “önce müşteri”, “dürüstlük”, “cesaret” ve “tek Axa” şeklinde dört adet değeri güç olarak edinen şirket, etik ilkelere olan bağlılığı ile de adını duyurmaktadır. Bünyesinde çalışan herkesin fikirlerini önemseyen bu sigorta şirketi, kıdem farkı gözetmeksizin insanın düşüncesine odaklı çalışmakta ve cesur bir şekilde ilerlemeyi kendine de amaç edinmektedir.

Axa Sigorta’nın Türkiye Hedefi

Kendisini sadece sıradan bir sigorta şirketi olarak tanımlamak istemeyen Axa Sigorta, “hasar ödeyen” in dışına çıkmayı amaç edinerek “çözüm ortağı” olarak anılmayı istemektedir. Bu anlamda bireye özel çalışmalara yaratarak bunları sunan ve müşteri odaklı çalışmanın en üst seviyesini Axa Sigortalı’ya yansıtan şirket, insancıl çalışmalar yürütme konusunda adını en üst sıraya yazdırmak istemektedir. Çalışma prensipleri arasında şeffaflık ve yalınlık olmakta bunun yanı sıra her gün bir yenilik kazanarak daha ileriye gitmenin peşine düşmektedir. Müşteri görüşlerine çok fazla önem ve değer veren Axa Sigorta, uygun poliçe seçenekleri ile herkesin başını yastığa rahatlıkla ve gönül rahatlığıyla kurmasını hedeflemektedir. Axa Sigorta yarınlara güzel ve umutla bakabilmek adına Türkiye’nin sahip olduğu sigortacılıkta kendisine tam puan olan 4.0’ı yakıştırmak ve her müşterinin gözünde “benim sigortam Axa” diyebilen güveni görmek için çalışmalarını sürdürmektedir.