Beylikdüzü/İSTANBUL

Adnan Kahveci Mahallesi Anadolu Caddesi Elitpark A2 Blok No:20-11

+90 212 593 57 59

+90 545 680 10 50

info@klcsigorta.com.tr

Anadolu Sigorta

Yarınımızın güvence altına alınması için, sahip olduğumuz tüm varlıklarımızın olası her türlü tehlikeye karşı korunması için ve yaşam kalitemizi artırmak için Anadolu Sigorta tüm çalışmalarını var gücüyle sürdürmektedir. Her anımızı huzur içinde ve teminat rahatlığıyla geçirmek için her bireyin hem kendi adına hem de ailesi adına sigorta sahibi olması gerekmektedir.

Anadolu Sigorta Çalışma Hayatı

Mustafa Kemal Atatürk’ün talimatıyla kurulmuş olan Anadolu Sigorta, Türkiye’nin ilk ulusal sigorta şirketi olarak tarihteki yerini korumaktadır. Sigortacılık alanındaki üstün bilgi düzeyi ile gücüne her gün daha da güç katan sigorta şirketi, çok başarılı bir kurumsal yapı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Anadolu Sigorta olarak teknolojiyi çalışmalarına öncü eden şirket, sık sık ürün yaratmakla meşgul olmaktadır. Bu anlamda toplumsal sorumlulukta ön sıralarda yer edinmeyi başarmış ve Anadolu Sigorta olarak yenileme yolunda tüm işlerinin devamlılığını sürdürmekte ve yurt içinde neredeyse 2.500’e yakın profesyonel çalışma alanı bulunmaktadır.

Tüm çalışmalarında etik değerlere önem veren Anadolu Sigorta’nın ilkesi şeffaflıktır ve bu anlamda insana ve tüm canlılara verdiği değeri sık sık çalışmalarına da yansıtmaktadır.

Anadolu Sigortanın Misyonu ve Vizyonu

Bir hayatın güvencesini üstlenen Anadolu Sigorta kendine iki vizyon edinmiştir. Bu anlamda uluslar arası sigortacılık konusunda kendini geliştiren ve referans bir güce ulaşmayı hedefleyen şirket, bunun yanı sıra sigortaya ihtiyaç duyan herkesin tercih edeceği kadar başarılı ve adını duyuran bir sigorta markası olarak adını her yere yazdırmayı başarmayı vizyon edinmektedir.

Şirketin sahip olduğu değeri artırmak, finansal anlamdaki güçlerinin uluslar arası seviyeye yükselebilmesini sağlamak, çalışmalarının tamamında sadece müşteri memnuniyeti odaklı uygulamalarda bulunmak, ülkemizdeki var olan sigorta bilincini artırmak ve neredeyse herkes tarafından tercih edilmesini sağlamak, sigorta sektörüne ışık tutarak bu anlamda çalışan her şirkete yön vermeyi de kendine misyon edinen Anadolu Sigorta, sahip olduğu uzman ve üstün niteliklere sahip kadrosuyla çalışmalarını sürdürmektedir. Bu anlamda maddi anlamda sürekliliği olan bir mali güce sahip sigorta şirketi, herkes tarafından tercih edilen ve beğenilen bir çalışma ağını bünyesinde barındırmaktadır. Uygun poliçe seçenekleri sunan sigorta şirketi müşterilerinin memnuniyeti konusunda oldukça hassas çalışmalar yapmaktadır.